top of page

   Těhotenství je vlastně docela krátké období v životě Ženy, na které každá vzpomíná po celý zbytek života. Pojďme společně zachytit tyto vzácné chvíle a vytvořme vzpomínky, kterýma se budete ráda kochat celý život. 

Nejlépe se budete při focení cítit mezi 28.-34. týdnem těhotenství, později se často dostavují otoky a focení už může být vyčerpávající. Domlouváme se na focení uvnitř nebo venku, na oblečení, jaká je Vaše představa a co ráda fotím já. Nemusíte mít ani vlastní šaty, neustále rozšiřuju svoji sbírku /šaty jsou ale hodně romantické.../, abych Vám mohla nabídnout i něco jiného. Focení džíny/košile umím taky, záleží prostě na Vás. 

Focení vedu já, provázím Vás pózami, které vypadají na fotkách hezky, nemusíte se tedy ničeho bát. Muži taková focení v oblibě nemají, většina z nich odchází ode mě s uvolněnou náladou a slovy "to bylo v pohodě...". Tak je vemte sebou taky!

Cena focení je 3500 kč/ 10 retušovaných fotek. Fotografie k retuši si po focení vyberete z online alba, která Vám pošlu. 

bottom of page