top of page

Svatba

Svatba

Svatba
Search video...
Eliška a Šimon

Eliška a Šimon

05:45
Play Video
Zuzana@Tom

Zuzana@Tom

03:44
Play Video
Káťa@Aleš

Káťa@Aleš

03:11
Play Video

Je to váš den...

A já dělám vše proto, aby byl perfektní i ve Vašich vzpomínkách.

Technicky - mám celou výbavu dvakrát, nestane se potom, že by mi něco uteklo, nebo bych musela fotit na mobil  (ano, i takový návrh jednou padl... :-)) vše je navíc bezpečně nahráváno na 2 karty zároveň, což umožňuje opravdu profi fototechnika. 

 

Se snoubenci se chci sejít před svatbou, abych věděla, co se bude kdy dít, jestli chcete hlavně fotky z obřadu nebo se sestřenicí z Budějovic a babičkou z Mexika. Říkáme tomu předsvatební schůzka a její součástí může být i párové focení - abyste zjistili, co Vás čeká o svatebním dni, a přesvědčili se, že si to můžeme společně i užít. Toto bývá často největší strach snoubenců - jak se jako máme chytnout, aby to vypadalo cool? To je vše v mojí režii, mé zkušenosti s pózováním párů jsou bohaté, a tak to můžete klidně pustit z hlavy. 

Ráda s vámi budu celý den od ranních příprav nevěsty až do večerní party. I tady si umím díky speciálnímu nastavení blesku poradit a fotky z party se tak stávají supr vzpomínkou na bujaré veselí.  

Pár dní po svatbě dostanete krátké video z fotek, abyste mohli poděkovat svým svatebčanům, všechny své fotky potom dostanete na flash disku do několika týdnů. Zároveň máte k dispozici fotky i na online galerii, kterou můžete sdílet se svatebčany. Fotky si uchovávám ještě cca 3 roky. 

 

Cena za celodenní focení pro rok 2024 zůstává stejná jako loni a je 18.000 Kč, v ceně je vše, co jsem psala výše(nemám od-do). Úsměv, dobrá nálada, pomoc s organizací jsou moje supertajné zbraně, které balím úplně vždycky sebou. 

Jestli Vás nebaví číst omáčky, zde malé shrnutí:

  • profi výbava - vše dvakrát a na dvě karty,

  • předsvatební schůzka+možnost focení na ní,

  • zkušenosti - s pózováním, se světlem /co, kdy, jak/, 

  • profesionální přístup nejsou jen fráze,

  • pomoc s organizací /svědkové, formujte ty lidi do špalíru, rozdejte ty okvětní lístky... třeba takhle/,

  • úsměv vždy a všude - i když jste u obřadu nervózní, stačí mě najít očima :-)

  • otevřenost při spolupráci s kameramany a dalšími dodavateli,

  • fotky týden od svatby - smartslides jako poděkování svatebčanům,

  • online galerie všech fotek /dodání 8 týdnů, reálně 1000+ks/.

 

bottom of page